HAKKIMIZDA

FAAL TEKNİK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak Kendi alanlarında profesyonellikle fark yaratmayı hedefleyen mühendisler tarafından kuruldu.

Firmamız elektrik, elektronik, kompanzasyon sistemleri, AG panoları, trafo bakımı, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, taahhüt, proje, pano montajı, bakım ve onarım hizmetleri, elektrik malzeme satışı, test ve ölçüm hizmetleri (elektrik ölçümü muayenesi, topraklama ölçümü, kaçak akım rölesi testi, harmonik ölçümü, parotener ölçümü, elektrik iç tesisat muayene ölçümü, makine muayeneleri, tahribatsız muayene ölçümü, tesisat kontrolleri) gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerin insanların yaşamlarına kattıklarının bilincindeyiz. Bu sebeple ilham aldığımız elektrik gibi aydınlatıcı bir iz bırakarak profesyonelce hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Elektrik başta olmak üzere faaliyet alanımızda yer alan bütün işletmelere işlevsel hizmet ve ürünleri özgün, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sağlamak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanımızda, profesyonel hizmet anlayışımızı kaliteli bir biçimde sunmak; tüm işletmelere ihtiyaçlarının ötesinde zengin ürün yelpazesini güvenilir ve ulaşılabilir şekilde sunarak Türkiye'nin en çok tercih edilen firması olmak.
ÜCRETSİZ EĞİTİM