KAR1-H HARMONİK FİLTRELİ KAÇAK AKIM RÖLESİ

DLY KAR1-H Kaçak Akım Röleleri, alçak geçiren harmonik filtre özelliği sayesinde harmonik ve diğer parazit akımlardan etkilenmezler. Özellikle sürücü ve benzeri yüksek harmonik akım çeken cihazlar bulunan makine panoları, Kompresör panoları, Havalandırma Panoları, Asansör Panoları, Yangın Panoları , CNC, Robot ve Enjeksiyon Makineleri , İzole Trafoları Bulunan Makine Panoları ve Ana dağıtım panoları için ideal üründür.

DLY KAR1-H Kaçak Akım Röleleri Özellikleri

 1. TRMS Ölçüm Özelliği
 2. 25 mA -25 A Arası Açma Akımı Ayarı
 3. 20 mS – 5 Saniye Arası Açma Zamanı Ayarı
 4. Alçak geçiren harmonik filtre özelliği sayesinde harmonik ve diğer parazit akımlardan etkilenmezler. Özellikle sürücü ve benzeri yüksek harmonik akım çeken cihazlar için ideal üründür.
 5. Çoklu besleme şekline sahip makine ve Ana dağıtım panolarında bir den çok toroid akım trafosu ile bağlanma ve toplayıcı özelliği ile

Eşsizdir. Beslemelerin çoklu olması , Dağınık ve salkım saçak alması gibi durumların toroid akım trafosu montajını zorlaştıracak etkilerine izin vermez. (Örneğin Bir ana dağıtım panosunun veya büyük güçlü bir makinenin ana şalterinin birbirinden bağımsız 7 adet 3X95+75 kablo ile beslenmiş olması ve  bütün besleme kablolarını içine alacak tek bir toroid akım trafosunun mevcut olmaması durumun da birden fazla toroid ile bağlanıp bu fiziksel problemi ortadan kaldırır)

 1. Jeneratör bulunan İşletmelerde , Şebeke ve Jeneratör şalterleri veya kontaktörleri 3 kutuplu seçilerek yapılmış panolara yangın korumaya yönelik kaçak akım rölesi takmak mevcut durumu değiştirmeden mümkün değildir. Şalterleri veya kontaktörleri 4 kutuplu olarak değiştirmeniz , jeneratör ve şebeke nötr hatlarını şalterlere veya kontaktörlere taşımanız , pano bu müdahalelere uygun değil ise panoyu değiştirmeniz gibi çok yüksek maliyetler çıkartır. DLY Serisi kaçak akım röleleri bu maliyetlere girmeden bu tür problemleri kolaylıkla çözer.
 2. Montajları kolaydır
 3. Kapalı ve açık kontakları sayesinde farklı kumanda cihazları ile birlikte kullanılabilirler.
 4. Manuel ve Otomatik Reset Özelliğine Sahiptir.
 5. Manuel Test ve Reset Özelliği Vardır.
 6. Çoklu besleme ünitesine sahiptir. Bu özelliği sayesinde nötr kullanmayan sistemler için harici nötr hattı çekilmeden 2 faz ile kolayca kullanılabilir. 110-125 V AC/DC, 220-240 V AC, 380-415 V AC
 7. ( -10) – ( +60) derece çalışma sıcaklığına sahiptir.
 8. Raya montajı uygundur.
 9. Toroid akım trafosu kablosu bağlantısı kopması durumunda veya toroidakım trafosu arıza durumlarını bildirme özelliğine sahiptir.

DLY Ürün Broşürü

ÜCRETSİZ EĞİTİM